Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Stavelot
Belgische ondernemingNormale toestandBesloten Vennootschap

Lemaire Legal

Ondernemingsnummer
1042.327.455
Btw-nummer
BE1042327455
Maatschappelijke zetel
Rue Martinville 22, 4970 Stavelot
Bekijk de 3 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
10 september 2026

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

Lemaire Legal is een Belgische onderneming (Besloten Vennootschap) met maatschappelijke zetel te 4970 Stavelot.

Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
10 september 2026
Hoofdactiviteit (NACE)
-

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over Lemaire Legal staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

1 actieve vestigingseenheid aangegeven bij de KBO.

Implantation
Stavelot

1 vestiging · 1 gemeente

Maatschappelijke zetel1 vestiging
Maatschappelijke zetel
Rue Martinville 22
Kaart
Vestiging2393.885.566
Rue Martinville 22
Kaart

Veelgestelde vragen over Lemaire Legal

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van Lemaire Legal.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van Lemaire Legal?
Het officiële ondernemingsnummer van Lemaire Legal bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 1042327455. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van Lemaire Legal?
Het intracommunautaire btw-nummer van Lemaire Legal is BE1042327455. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van Lemaire Legal zich?
De maatschappelijke zetel van Lemaire Legal is gelegen Rue Martinville 22, 4970 Stavelot, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van Lemaire Legal?
Lemaire Legal is opgericht onder de rechtsvorm « Besloten Vennootschap ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd Lemaire Legal opgericht?
Lemaire Legal werd op 10 september 2026 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is Lemaire Legal nog actief?
Ja, Lemaire Legal staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Hoeveel vestigingen heeft Lemaire Legal?
Lemaire Legal geeft 1 geregistreerde vestigingseenheid aan bij de KBO, naast haar maatschappelijke zetel.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
1 gebeurtenis
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2026
    1. 11 september 2026Inschrijving in het register·Vorm: 610Register

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.