Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Fleurus
Belgische ondernemingNormale toestandBesloten Vennootschap

ABM Consulting

Ondernemingsnummer
1018.488.419
Btw-nummer
BE1018488419
Maatschappelijke zetel
Rue Arnold Lanciers(SA) 31, 6221 Fleurus
Opgericht op
9 januari 2025
Alleen voor leden
Gezondheidsscore
Laatste boekjaar
2025
Model m87-f
Grootte
Niet gepubliceerd
Personeelsbestand niet aangegeven
Eigen vermogen
€ 62,5K
Boekjaar 2025
Nettoresultaat
€ 55,5K
Boekjaar 2025

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

ABM Consulting is een Belgische onderneming (Besloten Vennootschap) met maatschappelijke zetel te 6221 Fleurus. Haar hoofdactiviteit valt onder « Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg » (NACE 74999).

Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
9 januari 2025

Antiwitwascompliance (AML)

Is deze activiteit onderworpen aan de Belgische antiwitwasverplichtingen? Indicatieve beoordeling op basis van de aangegeven NACE-code.

Voorwaardelijke onderwerpingDienstverlener aan vennootschappen (mogelijk)

Gelet op haar aangegeven activiteit (« Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg »), kan ABM Consulting onderworpen zijn aan de antiwitwasverplichtingen, volgens de voorwaarden hieronder.

Bepaalde activiteiten van dienstverlening aan ondernemingen vallen onder de dienstverleners aan vennootschappen, die onderworpen entiteiten zijn.

Voorwaarden: Onderworpen indien de vennootschap beroepshalve aan derden een van deze diensten verleent: deelnemen aan de aankoop of verkoop van aandelen van een vennootschap (met uitzondering van een beursgenoteerde vennootschap), een statutaire zetel verschaffen, of een commercieel, post- of administratief adres en verbonden diensten verschaffen (domiciliëring). De AMLR (EU) 2024/1624 verbreedt dit toepassingsgebied op 10 juli 2027 (oprichting van vennootschappen, bestuurdersmandaat, stroman).

Toepasselijke verplichtingen
  • Identificatie en verificatie van de identiteit van de cliënt (KYC)
  • Identificatie van de uiteindelijke begunstigden (UBO-register)
  • Beoordeling van de risico's op witwassen en terrorismefinanciering
  • Doorlopende waakzaamheid en monitoring van de verrichtingen
  • Melding van vermoedens aan de CFI
  • Bewaring van de documenten en aanstelling van een AMLCO

Wettelijke basis: art. 5, §1, 29° van de wet van 18 september 2017, dat verwijst naar art. 3, 1° van de wet van 29 maart 2018.

Algemene informatie op basis van de aangegeven NACE-activiteitscode; ze vormt geen juridisch advies. De werkelijke onderwerping hangt af van de effectief uitgeoefende activiteit.

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over ABM Consulting staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

1 actieve vestigingseenheid aangegeven bij de KBO.

Implantation
Fleurus

1 vestiging · 1 gemeente

Maatschappelijke zetel1 vestiging
Maatschappelijke zetel
Rue Arnold Lanciers(SA) 31
6221 Fleurus
Kaart
Vestiging2368.482.355
Rue Arnold Lanciers(SA) 31
6221 Fleurus
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) en geaggregeerde gezondheidsscore (Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren).

Zone Altman
Grade
Berekend op
Financiële evolutie

Eigen vermogen & resultaat

Eigen vermogenResultaat
Kerncijfers per boekjaar
BoekjaarEigen vermogenResultaat
2025€ 62.454€ 55.454

Financiële ratio's

Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.

Solvabiliteit
88,5%
Boekjaar 2025

Eigen vermogen / balanstotaal

Liquiditeit
8,52 x
Boekjaar 2025

Vlottende activa / schulden op ten hoogste één jaar

Nettorentabiliteit
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Resultaat van het boekjaar / omzet

Bedrijfsmarge
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Bedrijfsresultaat / omzet

Schulden op lange termijn
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Schulden op meer dan één jaar / balanstotaal

Rendement op eigen vermogen
88,8%
Boekjaar 2025

Resultaat van het boekjaar / eigen vermogen

Ratio's berekend door AML Company op basis van de neergelegde posten uit de balans en de resultatenrekening. Het zijn als zodanig geen neergelegde cijfers: de oorspronkelijke bedragen staan in de kerncijfers hierboven.

Historiek van de neerleggingen (1)
BoekjaarNeerleggingType neerleggingModelBron
09/01/202531/12/202529/07/2026Initieelm87-fBNB

Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over ABM Consulting

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van ABM Consulting.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van ABM Consulting?
Het officiële ondernemingsnummer van ABM Consulting bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 1018488419. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van ABM Consulting?
Het intracommunautaire btw-nummer van ABM Consulting is BE1018488419. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van ABM Consulting zich?
De maatschappelijke zetel van ABM Consulting is gelegen Rue Arnold Lanciers(SA) 31, 6221 Fleurus, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van ABM Consulting?
ABM Consulting is opgericht onder de rechtsvorm « Besloten Vennootschap ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd ABM Consulting opgericht?
ABM Consulting werd op 9 januari 2025 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is ABM Consulting nog actief?
Ja, ABM Consulting staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van ABM Consulting?
De aangegeven hoofdactiviteit van ABM Consulting is: Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg (NACE-code 74999). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Hoeveel vestigingen heeft ABM Consulting?
ABM Consulting geeft 1 geregistreerde vestigingseenheid aan bij de KBO, naast haar maatschappelijke zetel.
Heeft ABM Consulting haar jaarrekening neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ABM Consulting werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België), voor het boekjaar afgesloten op 31 december 2025. De neerleggingen zijn publiek raadpleegbaar bij de NBB.
Welke officiële publicaties betreffen ABM Consulting?
1 officiële publicatie van ABM Consulting is beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is ABM Consulting onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
Dat hangt af van de werkelijk uitgeoefende activiteit. ABM Consulting (Dienstverlener aan vennootschappen (mogelijk)) kan onder bepaalde voorwaarden onderworpen zijn aan de antiwitwasverplichtingen: Onderworpen indien de vennootschap beroepshalve aan derden een van deze diensten verleent: deelnemen aan de aankoop of verkoop van aandelen van een vennootschap (met uitzondering van een beursgenoteerde vennootschap), een statutaire zetel verschaffen, of een commercieel, post- of administratief adres en verbonden diensten verschaffen (domiciliëring). De AMLR (EU) 2024/1624 verbreedt dit toepassingsgebied op 10 juli 2027 (oprichting van vennootschappen, bestuurdersmandaat, stroman)..

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
2 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2026
    1. 29 juli 2026Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2025 · Model m87-fNeergelegde jaarrekening2026-00358756
  2. 2025
    1. 13 januari 2025OprichtingBekijk de akte25303231

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.