Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Merksplas
Belgische ondernemingOpening faillissementBesloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid

QUIRYNEN ENERGY FARMING

Ondernemingsnummer
0885.812.611
Btw-nummer
BE0885812611
Maatschappelijke zetel
Koekhoven 38, 2330 Merksplas
Bekijk de 12 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
20 december 2006
Alleen voor leden
Gezondheidsscore
Laatste boekjaar
2021
Model m82-f
Grootte
Micro
3,9 VTE
Eigen vermogen
€ 167,6K
Boekjaar 2021
Nettoresultaat
-€ 2,2 mln.
Boekjaar 2021

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

QUIRYNEN ENERGY FARMING is een Belgische onderneming (Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid) met maatschappelijke zetel te 2330 Merksplas. Haar hoofdactiviteit valt onder « Productie van gas » (NACE 35210).

Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Rechtstoestand
Opening faillissement
Oprichtingsdatum
20 december 2006
Hoofdactiviteit (NACE)
35210Productie van gas

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Benamingen

Officiële namen in meerdere talen: wettelijke naam, commerciële naam, afkorting.

Afkorting
  • Q.E.F.

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over QUIRYNEN ENERGY FARMING staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Failliet verklaard· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

1 actieve vestigingseenheid aangegeven bij de KBO.

Implantation
Merksplas

1 vestiging · 1 gemeente

Maatschappelijke zetel1 vestiging
Maatschappelijke zetel
Koekhoven 38
Kaart
Vestiging2158.644.730
Koekhoven 38
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) en geaggregeerde gezondheidsscore (Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren).

Zone Altman
Grade
Berekend op
Financiële evolutie

Eigen vermogen & resultaat

Eigen vermogenResultaat
Kerncijfers per boekjaar
BoekjaarEigen vermogenResultaat
2021€ 167.626€ -2.179.016
2020
2019
2018

Financiële ratio's

Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.

Solvabiliteit
3%
Boekjaar 2021

Eigen vermogen / balanstotaal

Liquiditeit
0,23 x
Boekjaar 2021

Vlottende activa / schulden op ten hoogste één jaar

Nettorentabiliteit
-88,9%
Boekjaar 2021

Resultaat van het boekjaar / omzet

Bedrijfsmarge
-85,9%
Boekjaar 2021

Bedrijfsresultaat / omzet

Schulden op lange termijn
6,4%
Boekjaar 2021

Schulden op meer dan één jaar / balanstotaal

Rendement op eigen vermogen
-1.299,9%
Boekjaar 2021

Resultaat van het boekjaar / eigen vermogen

Vergelijking per boekjaar
Ratio202120202019Trend
Solvabiliteit
3%
--
-
Liquiditeit
0,23 x
--
-
Nettorentabiliteit
-88,9%
--
-
Bedrijfsmarge
-85,9%
--
-
Schulden op lange termijn
6,4%
--
-
Rendement op eigen vermogen
-1.299,9%
--
-

Ratio's berekend door AML Company op basis van de neergelegde posten uit de balans en de resultatenrekening. Het zijn als zodanig geen neergelegde cijfers: de oorspronkelijke bedragen staan in de kerncijfers hierboven.

Historiek van de neerleggingen (16)
BoekjaarNeerleggingType neerleggingModelBron
01/01/202131/12/202131/08/2022Initieelm82-fBNB
01/01/202031/12/202023/09/2021Initieelm82-fBNB
01/01/201931/12/201915/12/2020Initieelm02-fBNB
01/01/201831/12/201830/08/2019Initieelm02-fBNB
01/01/201731/12/201712/09/2018Initieelm02-fBNB
01/01/201631/12/201631/08/2017Initieelm02-fBNB
01/01/201531/12/201527/06/2016Verbeteringm02-fBNB
01/01/201531/12/201517/06/2016Initieelm02-fBNB
01/01/201431/12/201431/08/2015Initieelm02-fBNB
01/01/201331/12/201314/08/2014Initieelm02-fBNB
01/01/201231/12/201212/07/2013Initieelm02-fBNB
01/01/201131/12/201123/08/2012Initieelm01-fBNB

Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over QUIRYNEN ENERGY FARMING

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van QUIRYNEN ENERGY FARMING.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van QUIRYNEN ENERGY FARMING?
Het officiële ondernemingsnummer van QUIRYNEN ENERGY FARMING bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0885812611. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van QUIRYNEN ENERGY FARMING?
Het intracommunautaire btw-nummer van QUIRYNEN ENERGY FARMING is BE0885812611. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van QUIRYNEN ENERGY FARMING zich?
De maatschappelijke zetel van QUIRYNEN ENERGY FARMING is gelegen Koekhoven 38, 2330 Merksplas, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van QUIRYNEN ENERGY FARMING?
QUIRYNEN ENERGY FARMING is opgericht onder de rechtsvorm « Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd QUIRYNEN ENERGY FARMING opgericht?
QUIRYNEN ENERGY FARMING werd op 20 december 2006 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is QUIRYNEN ENERGY FARMING nog actief?
Ja, QUIRYNEN ENERGY FARMING staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van QUIRYNEN ENERGY FARMING?
De aangegeven hoofdactiviteit van QUIRYNEN ENERGY FARMING is: Productie van gas (NACE-code 35210). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Hoeveel vestigingen heeft QUIRYNEN ENERGY FARMING?
QUIRYNEN ENERGY FARMING geeft 1 geregistreerde vestigingseenheid aan bij de KBO, naast haar maatschappelijke zetel.
Heeft QUIRYNEN ENERGY FARMING haar jaarrekening neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van QUIRYNEN ENERGY FARMING werd op 31 augustus 2022 neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België), voor het boekjaar afgesloten op 31 december 2021. De neerleggingen zijn publiek raadpleegbaar bij de NBB.
Welke officiële publicaties betreffen QUIRYNEN ENERGY FARMING?
12 officiële publicaties van QUIRYNEN ENERGY FARMING zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is QUIRYNEN ENERGY FARMING onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In principe niet. De aangegeven activiteit van QUIRYNEN ENERGY FARMING staat niet bij de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie vormt geen juridisch advies.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
28 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2022
    1. 31 augustus 2022Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2021 · Model m82-fNeergelegde jaarrekening2022-20386782
  2. 2021
    1. 23 september 2021Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2020 · Model m82-fNeergelegde jaarrekening2021-68100351
    2. 22 september 2021Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte21113129
  3. 2020
    1. 15 december 2020Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2019 · Model m02-fNeergelegde jaarrekening2020-75500070
  4. 2019
    1. 30 augustus 2019Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2018 · Model m02-fNeergelegde jaarrekening2019-58400163
  5. 2018
    1. 7 december 2018Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte18175975
    2. 12 september 2018Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2017 · Model m02-fNeergelegde jaarrekening2018-62600117
    3. 5 maart 2018HerstructureringBekijk de akte18040743
  6. 2017
    1. 22 december 2017HerstructureringBekijk de akte17179850
    2. 31 augustus 2017Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2016 · Model m02-fNeergelegde jaarrekening2017-52500359
    3. 25 april 2017Maatschappelijk doelBekijk de akte17058625
  7. 2016
    1. 19 juli 2016Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte16101326

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.