Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Habay
Belgische ondernemingNormale toestandVereniging zonder winstoogmerk

CLUB DES JEUNES D'ANLIER

Ondernemingsnummer
0838.031.795
Btw-nummer
BE0838031795
Maatschappelijke zetel
Rue de la Hulette,Anlier 8, 6721 Habay
Bekijk de 2 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
20 juli 2011
Alleen voor leden
Gezondheidsscore

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

CLUB DES JEUNES D'ANLIER is een Belgische onderneming (Vereniging zonder winstoogmerk) met maatschappelijke zetel te 6721 Habay.

Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
20 juli 2011
Hoofdactiviteit (NACE)
-

Benamingen

Officiële namen in meerdere talen: wettelijke naam, commerciële naam, afkorting.

Afkorting
  • CDJ Anlier

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over CLUB DES JEUNES D'ANLIER staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Financiën & financiële gezondheid

Geaggregeerde gezondheidsscore berekend op basis van het Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren (leeftijd, regelmaat van de neerleggingen, publieke alerts).

Zone Altman
Grade
Berekend op

Financiële gegevens niet beschikbaar

De jaarrekening van deze onderneming bevat geen gestructureerde JSON (neerleggingen van vóór 2022) of is nog niet gepubliceerd.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over CLUB DES JEUNES D'ANLIER

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van CLUB DES JEUNES D'ANLIER.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van CLUB DES JEUNES D'ANLIER?
Het officiële ondernemingsnummer van CLUB DES JEUNES D'ANLIER bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0838031795. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van CLUB DES JEUNES D'ANLIER?
Het intracommunautaire btw-nummer van CLUB DES JEUNES D'ANLIER is BE0838031795. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van CLUB DES JEUNES D'ANLIER zich?
De maatschappelijke zetel van CLUB DES JEUNES D'ANLIER is gelegen Rue de la Hulette,Anlier 8, 6721 Habay, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van CLUB DES JEUNES D'ANLIER?
CLUB DES JEUNES D'ANLIER is opgericht onder de rechtsvorm « Vereniging zonder winstoogmerk ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd CLUB DES JEUNES D'ANLIER opgericht?
CLUB DES JEUNES D'ANLIER werd op 20 juli 2011 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is CLUB DES JEUNES D'ANLIER nog actief?
Ja, CLUB DES JEUNES D'ANLIER staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Welke officiële publicaties betreffen CLUB DES JEUNES D'ANLIER?
5 officiële publicaties van CLUB DES JEUNES D'ANLIER zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
5 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2025
    1. 19 augustus 2025Maatschappelijke zetel · Statuten · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25105378
  2. 2020
    1. 6 januari 2020Maatschappelijke zetel · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte20002836
  3. 2017
    1. 5 september 2017Maatschappelijke zetel · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte17127298
  4. 2014
    1. 9 juli 2014Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte14133008
  5. 2011
    1. 2 augustus 2011OprichtingBekijk de akte11119381

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.