Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Maldegem
Belgische ondernemingNormale toestandBesloten Vennootschap

BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN

Ondernemingsnummer
0819.266.750
Btw-nummer
BE0819266750
Maatschappelijke zetel
Ambachtenlaan 8, 9990 Maldegem
Bekijk de 3 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
5 oktober 2009
Laatste boekjaar
2023
Model m87-f
Grootte
Niet gepubliceerd
Personeelsbestand niet aangegeven
Eigen vermogen
€ 155,8K
Boekjaar 2023
Nettoresultaat
€ 23,5K
Boekjaar 2023

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN is een Belgische onderneming (Besloten Vennootschap) met maatschappelijke zetel te 9990 Maldegem. Haar hoofdactiviteit valt onder « Metselwerk » (NACE 43910).

Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
5 oktober 2009
Hoofdactiviteit (NACE)
43910Metselwerk

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Benamingen

Officiële namen in meerdere talen: wettelijke naam, commerciële naam, afkorting.

Afkorting
  • BRL

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

1 actieve vestigingseenheid aangegeven bij de KBO.

Implantation
Maldegem

1 vestiging · 1 gemeente

Maatschappelijke zetel1 vestiging
Maatschappelijke zetel
Ambachtenlaan 8
Kaart
Vestiging2246.614.723
Ambachtenlaan 8
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Meerjarige synthese uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België).

Financiële evolutie

Eigen vermogen & resultaat

Eigen vermogenResultaat
Kerncijfers per boekjaar
BoekjaarEigen vermogenResultaat
2023€ 155.790€ 23.530
2022€ 132.260€ 13.758
2021
2020

Financiële ratio's

Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.

Solvabiliteit
45,2%
6,5%
Boekjaar 2023

Eigen vermogen / balanstotaal

Liquiditeit
1,27 x
0,17
Boekjaar 2023

Vlottende activa / schulden op ten hoogste één jaar

Nettorentabiliteit
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Resultaat van het boekjaar / omzet

Bedrijfsmarge
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Bedrijfsresultaat / omzet

Schulden op lange termijn
0%
4,7%
Boekjaar 2023

Schulden op meer dan één jaar / balanstotaal

Rendement op eigen vermogen
15,1%
4,7%
Boekjaar 2023

Resultaat van het boekjaar / eigen vermogen

Over de laatste neergelegde boekjaren

Balansstructuur

SolvabiliteitSchulden op lange termijn
Vergelijking per boekjaar
Ratio202320222021Trend
Solvabiliteit
45,2%
6,5%
38,7%
-
Liquiditeit
1,27 x
0,17
1,1 x
-
Nettorentabiliteit---
-
Bedrijfsmarge---
-
Schulden op lange termijn
0%
4,7%
4,7%
-
Rendement op eigen vermogen
15,1%
4,7%
10,4%
-

Ratio's berekend door AML Company op basis van de neergelegde posten uit de balans en de resultatenrekening. Het zijn als zodanig geen neergelegde cijfers: de oorspronkelijke bedragen staan in de kerncijfers hierboven.

Historiek van de neerleggingen (4)
BoekjaarNeerleggingType neerleggingModelBron
01/04/202231/03/202302/10/2023Initieelm87-fBNB
01/04/202131/03/202220/10/2022Initieelm87-fBNB
01/04/202031/03/202126/11/2021Initieelm87-fBNB
01/04/201931/03/202010/11/2020Initieelm07-fBNB

Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
Het officiële ondernemingsnummer van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0819266750. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
Het intracommunautaire btw-nummer van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN is BE0819266750. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN zich?
De maatschappelijke zetel van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN is gelegen Ambachtenlaan 8, 9990 Maldegem, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN is opgericht onder de rechtsvorm « Besloten Vennootschap ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN opgericht?
BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN werd op 5 oktober 2009 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN nog actief?
Ja, BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
De aangegeven hoofdactiviteit van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN is: Metselwerk (NACE-code 43910). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Hoeveel vestigingen heeft BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN geeft 1 geregistreerde vestigingseenheid aan bij de KBO, naast haar maatschappelijke zetel.
Heeft BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN haar jaarrekening neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN werd op 2 oktober 2023 neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België), voor het boekjaar afgesloten op 31 maart 2023. De neerleggingen zijn publiek raadpleegbaar bij de NBB.
Welke officiële publicaties betreffen BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
9 officiële publicaties van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In principe niet. De aangegeven activiteit van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN staat niet bij de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie vormt geen juridisch advies.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
13 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2026
    1. 3 april 2026Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte26046355
  2. 2025
    1. 4 augustus 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25099097
    2. 30 mei 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25068701
  3. 2023
    1. 10 november 2023Benaming · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte23423732
    2. 2 oktober 2023Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 maart 2023 · Model m87-fNeergelegde jaarrekening2023-00473254
  4. 2022
    1. 20 oktober 2022Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 maart 2022 · Model m87-fNeergelegde jaarrekening2022-20467810
    2. 6 januari 2022Maatschappelijk doel · Rechtsvorm · Algemene vergadering · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte22301062
  5. 2021
    1. 26 november 2021Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 maart 2021 · Model m87-fNeergelegde jaarrekening2021-78400025
  6. 2020
    1. 10 november 2020Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 maart 2020 · Model m07-fNeergelegde jaarrekening2020-70700084
  7. 2016
    1. 12 augustus 2016Maatschappelijke zetel · Benaming · Maatschappelijk doel · Statuten · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte16114597
  8. 2014
    1. 10 november 2014Maatschappelijke zetelBekijk de akte14205039
    2. 5 februari 2014Maatschappelijke zetelBekijk de akte14035143

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.