Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Schoten
Belgische ondernemingNormale toestandVereniging zonder winstoogmerk

vzw Schoten Onderneemt

Ondernemingsnummer
0765.993.063
Btw-nummer
BE0765993063
Maatschappelijke zetel
Verbertstraat 3, 2900 Schoten
Bekijk de 5 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
1 april 2021
Alleen voor leden
Gezondheidsscore

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

vzw Schoten Onderneemt is een Belgische onderneming (Vereniging zonder winstoogmerk) met maatschappelijke zetel te 2900 Schoten. Haar hoofdactiviteit valt onder « Organisatie van congressen en beurzen » (NACE 82300).

Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
1 april 2021
Hoofdactiviteit (NACE)
82300Organisatie van congressen en beurzen

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Nevenactiviteiten

1 bijkomende NACE-code aangegeven.

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over vzw Schoten Onderneemt staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Financiën & financiële gezondheid

Geaggregeerde gezondheidsscore berekend op basis van het Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren (leeftijd, regelmaat van de neerleggingen, publieke alerts).

Zone Altman
Grade
Berekend op

Financiële gegevens niet beschikbaar

De jaarrekening van deze onderneming bevat geen gestructureerde JSON (neerleggingen van vóór 2022) of is nog niet gepubliceerd.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over vzw Schoten Onderneemt

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van vzw Schoten Onderneemt.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van vzw Schoten Onderneemt?
Het officiële ondernemingsnummer van vzw Schoten Onderneemt bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0765993063. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van vzw Schoten Onderneemt?
Het intracommunautaire btw-nummer van vzw Schoten Onderneemt is BE0765993063. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van vzw Schoten Onderneemt zich?
De maatschappelijke zetel van vzw Schoten Onderneemt is gelegen Verbertstraat 3, 2900 Schoten, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van vzw Schoten Onderneemt?
vzw Schoten Onderneemt is opgericht onder de rechtsvorm « Vereniging zonder winstoogmerk ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd vzw Schoten Onderneemt opgericht?
vzw Schoten Onderneemt werd op 1 april 2021 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is vzw Schoten Onderneemt nog actief?
Ja, vzw Schoten Onderneemt staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van vzw Schoten Onderneemt?
De aangegeven hoofdactiviteit van vzw Schoten Onderneemt is: Organisatie van congressen en beurzen (NACE-code 82300). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Welke officiële publicaties betreffen vzw Schoten Onderneemt?
5 officiële publicaties van vzw Schoten Onderneemt zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is vzw Schoten Onderneemt onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In principe niet. De aangegeven activiteit van vzw Schoten Onderneemt staat niet bij de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie vormt geen juridisch advies.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
5 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2025
    1. 16 december 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25158819
    2. 6 oktober 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25126592
  2. 2024
    1. 30 juli 2024Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte24114523
  3. 2022
    1. 2 juni 2022DiversenBekijk de akte22066205
  4. 2021
    1. 6 april 2021OprichtingBekijk de akte21321359

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.