Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Wommelgem
Belgische ondernemingOpening faillissementBesloten Vennootschap

AFA GROUP

Ondernemingsnummer
0731.622.005
Btw-nummer
BE0731622005
Maatschappelijke zetel
Nijverheidsstraat 70, 2160 Wommelgem
Bekijk de 311 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
26 juli 2019
Alleen voor leden
Gezondheidsscore
Laatste boekjaar
2020
Model m87-f
Grootte
Niet gepubliceerd
Personeelsbestand niet aangegeven
Eigen vermogen
Boekjaar 2020
Nettoresultaat
Boekjaar 2020

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

AFA GROUP is een Belgische onderneming (Besloten Vennootschap) met maatschappelijke zetel te 2160 Wommelgem. Haar hoofdactiviteit valt onder « Reparatie en onderhoud van machines » (NACE 33120).

Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Rechtstoestand
Opening faillissement
Oprichtingsdatum
26 juli 2019
Hoofdactiviteit (NACE)
33120Reparatie en onderhoud van machines

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Nevenactiviteiten

1 bijkomende NACE-code aangegeven.

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over AFA GROUP staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Failliet verklaard· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

1 actieve vestigingseenheid aangegeven bij de KBO.

Implantation
Wommelgem

1 vestiging · 1 gemeente

Maatschappelijke zetel1 vestiging
Maatschappelijke zetel
Nijverheidsstraat 70
Kaart
Vestiging2292.029.331
Nijverheidsstraat 70
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) en geaggregeerde gezondheidsscore (Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren).

Zone Altman
Grade
Berekend op

Financiële gegevens niet beschikbaar

De jaarrekening van deze onderneming bevat geen gestructureerde JSON (neerleggingen van vóór 2022) of is nog niet gepubliceerd.

Een account aanmaken

Financiële ratio's

Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.

Geen enkele ratio berekenbaar voor deze vennootschap

De neergelegde jaarrekening bevat de nodige balansposten niet (balanstotaal, vlottende activa, schulden op ten hoogste één jaar).

Historiek van de neerleggingen (1)
BoekjaarNeerleggingType neerleggingModelBron
26/07/201931/12/202023/08/2021Initieelm87-fBNB

Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over AFA GROUP

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van AFA GROUP.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van AFA GROUP?
Het officiële ondernemingsnummer van AFA GROUP bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0731622005. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van AFA GROUP?
Het intracommunautaire btw-nummer van AFA GROUP is BE0731622005. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van AFA GROUP zich?
De maatschappelijke zetel van AFA GROUP is gelegen Nijverheidsstraat 70, 2160 Wommelgem, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van AFA GROUP?
AFA GROUP is opgericht onder de rechtsvorm « Besloten Vennootschap ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd AFA GROUP opgericht?
AFA GROUP werd op 26 juli 2019 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is AFA GROUP nog actief?
Ja, AFA GROUP staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van AFA GROUP?
De aangegeven hoofdactiviteit van AFA GROUP is: Reparatie en onderhoud van machines (NACE-code 33120). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Hoeveel vestigingen heeft AFA GROUP?
AFA GROUP geeft 1 geregistreerde vestigingseenheid aan bij de KBO, naast haar maatschappelijke zetel.
Heeft AFA GROUP haar jaarrekening neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van AFA GROUP werd op 23 augustus 2021 neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België), voor het boekjaar afgesloten op 31 december 2020. De neerleggingen zijn publiek raadpleegbaar bij de NBB.
Welke officiële publicaties betreffen AFA GROUP?
4 officiële publicaties van AFA GROUP zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is AFA GROUP onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In principe niet. De aangegeven activiteit van AFA GROUP staat niet bij de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie vormt geen juridisch advies.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
5 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2024
    1. 22 februari 2024Maatschappelijke zetelBekijk de akte24032825
  2. 2022
    1. 11 mei 2022Maatschappelijke zetelBekijk de akte22058033
  3. 2021
    1. 23 augustus 2021Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2020 · Model m87-fNeergelegde jaarrekening2021-53500384
    2. 3 juni 2021Maatschappelijke zetelBekijk de akte21065682
  4. 2019
    1. 30 juli 2019OprichtingBekijk de akte19328505

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.