Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Lille
Belgische ondernemingNormale toestandVereniging zonder winstoogmerk

VDB Team

Ondernemingsnummer
0705.857.023
Btw-nummer
BE0705857023
Maatschappelijke zetel
Kerkepad 65, 2275 Lille
Bekijk de 4 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
26 september 2018
Alleen voor leden
Gezondheidsscore

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

VDB Team is een Belgische onderneming (Vereniging zonder winstoogmerk) met maatschappelijke zetel te 2275 Lille. Haar hoofdactiviteit valt onder « Mediarepresentatie » (NACE 73120).

Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
26 september 2018
Hoofdactiviteit (NACE)
73120Mediarepresentatie

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Benamingen

Officiële namen in meerdere talen: wettelijke naam, commerciële naam, afkorting.

Afkorting
  • VDB - Cycling Team

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over VDB Team staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Financiën & financiële gezondheid

Geaggregeerde gezondheidsscore berekend op basis van het Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren (leeftijd, regelmaat van de neerleggingen, publieke alerts).

Zone Altman
Grade
Berekend op

Financiële gegevens niet beschikbaar

De jaarrekening van deze onderneming bevat geen gestructureerde JSON (neerleggingen van vóór 2022) of is nog niet gepubliceerd.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over VDB Team

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van VDB Team.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van VDB Team?
Het officiële ondernemingsnummer van VDB Team bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0705857023. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van VDB Team?
Het intracommunautaire btw-nummer van VDB Team is BE0705857023. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van VDB Team zich?
De maatschappelijke zetel van VDB Team is gelegen Kerkepad 65, 2275 Lille, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van VDB Team?
VDB Team is opgericht onder de rechtsvorm « Vereniging zonder winstoogmerk ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd VDB Team opgericht?
VDB Team werd op 26 september 2018 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is VDB Team nog actief?
Ja, VDB Team staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van VDB Team?
De aangegeven hoofdactiviteit van VDB Team is: Mediarepresentatie (NACE-code 73120). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Welke officiële publicaties betreffen VDB Team?
2 officiële publicaties van VDB Team zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is VDB Team onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In principe niet. De aangegeven activiteit van VDB Team staat niet bij de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie vormt geen juridisch advies.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
2 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2023
    1. 28 november 2023Benaming · Algemene vergadering · BoekjaarBekijk de akte23438263
  2. 2018
    1. 28 september 2018OprichtingBekijk de akte18329769

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.