Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Liège
Belgische ondernemingNormale toestandVereniging zonder winstoogmerk

Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux

Ondernemingsnummer
0478.328.675
Btw-nummer
BE0478328675
Maatschappelijke zetel
Rue du Trixhay 15, 4020 Liège
Bekijk de 2 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
1 juli 2002
Alleen voor leden
Gezondheidsscore

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux is een Belgische onderneming (Vereniging zonder winstoogmerk) met maatschappelijke zetel te 4020 Liège. Haar hoofdactiviteit valt onder « Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties » (NACE 94110).

Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
1 juli 2002
Hoofdactiviteit (NACE)
94110Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Benamingen

Officiële namen in meerdere talen: wettelijke naam, commerciële naam, afkorting.

Afkorting
  • CODEF

Nevenactiviteiten

1 bijkomende NACE-code aangegeven.

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

1 actieve vestigingseenheid aangegeven bij de KBO.

Implantation
Liège

1 vestiging · 1 gemeente

Maatschappelijke zetel1 vestiging
Maatschappelijke zetel
Rue du Trixhay 15
4020 Liège
Kaart
Vestiging2204.681.326
Rue du Trixhay 15
4020 Liège
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Geaggregeerde gezondheidsscore berekend op basis van het Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren (leeftijd, regelmaat van de neerleggingen, publieke alerts).

Zone Altman
Grade
Berekend op

Financiële gegevens niet beschikbaar

De jaarrekening van deze onderneming bevat geen gestructureerde JSON (neerleggingen van vóór 2022) of is nog niet gepubliceerd.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux?
Het officiële ondernemingsnummer van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0478328675. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux?
Het intracommunautaire btw-nummer van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux is BE0478328675. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux zich?
De maatschappelijke zetel van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux is gelegen Rue du Trixhay 15, 4020 Liège, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux?
Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux is opgericht onder de rechtsvorm « Vereniging zonder winstoogmerk ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux opgericht?
Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux werd op 1 juli 2002 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux nog actief?
Ja, Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux?
De aangegeven hoofdactiviteit van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux is: Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties (NACE-code 94110). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Hoeveel vestigingen heeft Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux?
Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux geeft 1 geregistreerde vestigingseenheid aan bij de KBO, naast haar maatschappelijke zetel.
Welke officiële publicaties betreffen Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux?
22 officiële publicaties van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In principe niet. De aangegeven activiteit van Coordination et Défense des services sociaux, culturels et environnementaux staat niet bij de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie vormt geen juridisch advies.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
22 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2026
    1. 17 juli 2026Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte26093144
  2. 2025
    1. 31 oktober 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25138860
    2. 22 april 2025Benoemingen · Ontslagnemingen · DiversenBekijk de akte25052463
    3. 17 maart 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25036306
  3. 2024
    1. 3 juni 2024Benaming · Statuten · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte24083922
  4. 2023
    1. 17 juli 2023Maatschappelijke zetelBekijk de akte23091878
    2. 12 juni 2023Benoemingen · Ontslagnemingen · DiversenBekijk de akte23075574
    3. 7 maart 2023Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte23032203
  5. 2022
    1. 19 juli 2022Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte22087162
    2. 28 april 2022Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte22053795
  6. 2021
    1. 12 oktober 2021Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte21121514
    2. 8 juni 2021Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte21067861

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.