Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Tournai
Belgische ondernemingNormale toestandVereniging zonder winstoogmerk

AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN

Ondernemingsnummer
0465.074.814
Btw-nummer
BE0465074814
Maatschappelijke zetel
Rue du Quesnoy(TOU) 39, 7500 Tournai
Bekijk de 4 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
4 februari 1999
Alleen voor leden
Gezondheidsscore
Laatste boekjaar
2022
Model m05-f
Grootte
Middelgroot
87,3 VTE
Eigen vermogen
€ 1 mln.
Boekjaar 2022
Nettoresultaat
-€ 78,1K
Boekjaar 2022

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN is een Belgische onderneming (Vereniging zonder winstoogmerk) met maatschappelijke zetel te 7500 Tournai. Haar hoofdactiviteit valt onder « Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen » (NACE 86940).

Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
4 februari 1999
Hoofdactiviteit (NACE)
86940Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

2 actieve vestigingseenheden aangegeven bij de KBO.

Implantation
Tournai

2 vestigingen · 2 gemeenten

Maatschappelijke zetel2 vestigingen
Maatschappelijke zetel
Rue du Quesnoy(TOU) 39
7500 Tournai
Kaart
Vestiging2152.087.530
Rue du Quesnoy(TOU) 39
7500 Tournai
Kaart
Vestiging 22152.087.728
Chemin des Primevères 36
7800 Ath
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) en geaggregeerde gezondheidsscore (Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren).

Zone Altman
Grade
Berekend op
Financiële evolutie

Eigen vermogen & resultaat

Eigen vermogenResultaat
Kerncijfers per boekjaar
BoekjaarEigen vermogenResultaat
2022€ 1.004.026€ -78.135
2021€ 1.082.161€ 355.283
2020
2019

Financiële ratio's

Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.

Solvabiliteit
36,5%
6,3%
Boekjaar 2022

Eigen vermogen / balanstotaal

Liquiditeit
1,63 x
0,17
Boekjaar 2022

Vlottende activa / schulden op ten hoogste één jaar

Nettorentabiliteit
-1,9%
10%
Boekjaar 2022

Resultaat van het boekjaar / omzet

Bedrijfsmarge
-1,9%
10%
Boekjaar 2022

Bedrijfsresultaat / omzet

Schulden op lange termijn
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Schulden op meer dan één jaar / balanstotaal

Rendement op eigen vermogen
-7,8%
40,6%
Boekjaar 2022

Resultaat van het boekjaar / eigen vermogen

Over de laatste neergelegde boekjaren

Balansstructuur

Solvabiliteit
Vergelijking per boekjaar
Ratio202220212020Trend
Solvabiliteit
36,5%
6,3%
42,8%
-
Liquiditeit
1,63 x
0,17
1,8 x
-
Nettorentabiliteit
-1,9%
10%
8,1%
-
Bedrijfsmarge
-1,9%
10%
8,1%
-
Schulden op lange termijn---
-
Rendement op eigen vermogen
-7,8%
40,6%
32,8%
-

Ratio's berekend door AML Company op basis van de neergelegde posten uit de balans en de resultatenrekening. Het zijn als zodanig geen neergelegde cijfers: de oorspronkelijke bedragen staan in de kerncijfers hierboven.

Historiek van de neerleggingen (5)
BoekjaarNeerleggingType neerleggingModelBron
01/01/202231/12/202205/09/2023Initieelm05-fBNB
01/01/202131/12/202112/09/2022Initieelm05-fBNB
01/01/202031/12/202005/08/2021Initieelm05-fBNB
01/01/201931/12/201910/07/2020Initieelm05-fBNB
01/01/201831/12/201805/08/2019Initieelm05-fBNB

Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN?
Het officiële ondernemingsnummer van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0465074814. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN?
Het intracommunautaire btw-nummer van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN is BE0465074814. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN zich?
De maatschappelijke zetel van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN is gelegen Rue du Quesnoy(TOU) 39, 7500 Tournai, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN?
AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN is opgericht onder de rechtsvorm « Vereniging zonder winstoogmerk ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN opgericht?
AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN werd op 4 februari 1999 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN nog actief?
Ja, AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN?
De aangegeven hoofdactiviteit van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN is: Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen (NACE-code 86940). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Hoeveel vestigingen heeft AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN?
AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN geeft 2 geregistreerde vestigingseenheden aan bij de KBO, naast haar maatschappelijke zetel.
Heeft AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN haar jaarrekening neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN werd op 5 september 2023 neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België), voor het boekjaar afgesloten op 31 december 2022. De neerleggingen zijn publiek raadpleegbaar bij de NBB.
Welke officiële publicaties betreffen AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN?
26 officiële publicaties van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In principe niet. De aangegeven activiteit van AIDE ET SOINS A DOMICILE CROIX JAUNE ET BLANCHE TOURNAI-ATH-LESSINES-ENGHIEN staat niet bij de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie vormt geen juridisch advies.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
31 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2026
    1. 15 juli 2026Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte26091672
  2. 2025
    1. 15 juli 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25090231
    2. 3 maart 2025Maatschappelijke zetelBekijk de akte25029791
  3. 2024
    1. 15 juli 2024Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte24107030
  4. 2023
    1. 5 september 2023Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2022 · Model m05-fNeergelegde jaarrekening2023-00442269
    2. 17 augustus 2023Statuten · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte23107368
    3. 3 mei 2023Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte23059311
  5. 2022
    1. 12 september 2022Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2021 · Model m05-fNeergelegde jaarrekening2022-20428457
    2. 16 augustus 2022Statuten · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte22097652
    3. 9 februari 2022Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte22018339
  6. 2021
    1. 5 augustus 2021Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2020 · Model m05-fNeergelegde jaarrekening2021-46400562
    2. 7 juli 2021Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte21081149

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.