GASSEN VAN ACKER
- 0450.085.146
- BE0450085146
- Industriepark Noord 24, 8730 Beernem
- Bekijk de 2 ondernemingen op dit adres
- 10 mei 1993
Profiel
Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).
GASSEN VAN ACKER is een Belgische onderneming (Besloten Vennootschap) met maatschappelijke zetel te 8730 Beernem. Haar hoofdactiviteit valt onder « Handelsbemiddeling in de groothandel in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigen » (NACE 46140).
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Oprichtingsdatum
- 10 mei 1993
- Hoofdactiviteit (NACE)
- 46140Handelsbemiddeling in de groothandel in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigen
Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten
Nevenactiviteiten
14 bijkomende NACE-codes aangegeven.
- 46851Groothandel in chemische producten voor industrieel gebruik
- 51550Groothandel in chemische producten
- 46810Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
- 47781Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
- 46649Groothandel in andere machines en werktuigen, neg
- 51140Handelsbemiddeling in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigen
- 51872Groothandel in vervoermiddelen met uitzondering van auto's, motorrijwielen en rijwielen, in meetapparaten en -instrumenten, in navigatieapparatuur en andere diverse machines en uitrusting voor de nijv
- 52481Gespecialiseerde detailhandel in vaste en vloeibare brandstoffen
Uw AML-analyse, al begonnen
De eerste antwoorden over GASSEN VAN ACKER staan er al. Meld u aan om verder te gaan.
Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?
Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register
Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?
Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register
Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.
Aangemeld verdergaanDit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.
Vestigingen
1 actieve vestigingseenheid aangegeven bij de KBO.
Financiën & financiële gezondheid
Jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) en geaggregeerde gezondheidsscore (Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren).
Eigen vermogen & resultaat
| Boekjaar | Eigen vermogen | Resultaat | Omzet / brutomarge | Personeel (VTE) |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | € 109.797 | € 85.213 | € 154.892brutomarge | – |
| 2021 | – | – | - | – |
| 2020 | – | – | - | – |
| 2019 | – | – | - | – |
Financiële ratio's
Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.
Eigen vermogen / balanstotaal
Vlottende activa / schulden op ten hoogste één jaar
De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.
Resultaat van het boekjaar / omzet
De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.
Bedrijfsresultaat / omzet
De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.
Schulden op meer dan één jaar / balanstotaal
Resultaat van het boekjaar / eigen vermogen
| Ratio | 2022 | 2021 | 2020 | Trend |
|---|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 47% | - | - | - |
| Liquiditeit | 1,23 x | - | - | - |
| Nettorentabiliteit | - | - | - | - |
| Bedrijfsmarge | - | - | - | - |
| Schulden op lange termijn | - | - | - | - |
| Rendement op eigen vermogen | 77,6% | - | - | - |
Ratio's berekend door AML Company op basis van de neergelegde posten uit de balans en de resultatenrekening. Het zijn als zodanig geen neergelegde cijfers: de oorspronkelijke bedragen staan in de kerncijfers hierboven.
Historiek van de neerleggingen (4)▾
Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.
De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.
- ONTSLAGEN - BENOEMINGEN17 februari 2026
- ONTSLAGEN - BENOEMINGEN9 december 2015
- KAPITAAL - AANDELEN6 oktober 2014
- ONTSLAGEN - BENOEMINGEN21 mei 2007
Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.
Veelgestelde vragen over GASSEN VAN ACKER
Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van GASSEN VAN ACKER.
Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van GASSEN VAN ACKER?
Wat is het btw-nummer van GASSEN VAN ACKER?
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van GASSEN VAN ACKER zich?
Wat is de rechtsvorm van GASSEN VAN ACKER?
Wanneer werd GASSEN VAN ACKER opgericht?
Is GASSEN VAN ACKER nog actief?
Wat is de hoofdactiviteit van GASSEN VAN ACKER?
Hoeveel vestigingen heeft GASSEN VAN ACKER?
Heeft GASSEN VAN ACKER haar jaarrekening neergelegd?
Welke officiële publicaties betreffen GASSEN VAN ACKER?
Is GASSEN VAN ACKER onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
Tijdlijn van de onderneming
Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.
10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.
- 2026
- 2023
- 22 maart 2023Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 30 september 2022 · Model m87-fNeergelegde jaarrekening2023-00043161
- 2021
- 24 november 2021Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 30 september 2021 · Model m87-fNeergelegde jaarrekening2021-78000499
- 30 maart 2021Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 30 september 2020 · Model m87-fNeergelegde jaarrekening2021-08800220
- 2020
- 2019
- 11 december 2019Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 30 september 2019 · Model m07-fNeergelegde jaarrekening2019-75700395
- 2015
- 2014
- 2007
- 2005
Registeroverzicht sinds 7 september 2026
De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.
AI-extractie van de strategische AML-gegevens
De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.
- Juridisch leven
- Herstructurering
- Kapitaal
- Rechtsvorm
- Oprichting
- Bestuurders
- Uiteindelijke begunstigden
- Zetel
- Benaming
- Notariële akten
Vergelijkbare ondernemingen
Zelfde activiteitensector en geografische zone.
STEVENS DIRK
HOUTHANDEL VANDENBROUCKE
Van Huele - oude bouwmaterialen
ZENATEC TRADING & SERVICES
BERO EUROPE
DIAZ
Bouharmont frères
Houthandel Driekoningen
AB Texel België
Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.
Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.