Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Dessel
Belgische ondernemingNormale toestandNaamloze vennootschap

VERSTE

Ondernemingsnummer
0442.856.270
Btw-nummer
BE0442856270
Maatschappelijke zetel
Kattenberg 1, 2480 Dessel
Bekijk de 2 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
27 december 1990
Alleen voor leden
Gezondheidsscore
Laatste boekjaar
2025
Model m02-f
Grootte
Niet gepubliceerd
Personeelsbestand niet aangegeven
Eigen vermogen
€ 1,2 mln.
Boekjaar 2025
Nettoresultaat
€ 262,3K
Boekjaar 2025

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

VERSTE is een Belgische onderneming (Naamloze vennootschap) met maatschappelijke zetel te 2480 Dessel. Haar hoofdactiviteit valt onder « Financiële lease » (NACE 64910).

Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
27 december 1990
Hoofdactiviteit (NACE)
64910Financiële lease

Nevenactiviteiten

2 bijkomende NACE-codes aangegeven.

Antiwitwascompliance (AML)

Is deze activiteit onderworpen aan de Belgische antiwitwasverplichtingen? Indicatieve beoordeling op basis van de aangegeven NACE-code.

Onderworpen entiteitFinanciële instelling of kredietinstelling

Gelet op haar aangegeven activiteit (« Financiële lease »), behoort VERSTE tot een beroep dat uitdrukkelijk onderworpen is aan de Belgische antiwitwaswetgeving.

Kredietinstellingen, kredietgevers, leasing- en factoringmaatschappijen, beursvennootschappen en fondsbeheerders zijn onderworpen entiteiten.

Toepasselijke verplichtingen
  • Identificatie en verificatie van de identiteit van de cliënt (KYC)
  • Identificatie van de uiteindelijke begunstigden (UBO-register)
  • Beoordeling van de risico's op witwassen en terrorismefinanciering
  • Doorlopende waakzaamheid en monitoring van de verrichtingen
  • Melding van vermoedens aan de CFI
  • Bewaring van de documenten en aanstelling van een AMLCO

Wettelijke basis: art. 5, §1, 4° e.v. van de wet van 18 september 2017.

Algemene informatie op basis van de aangegeven NACE-activiteitscode; ze vormt geen juridisch advies. De werkelijke onderwerping hangt af van de effectief uitgeoefende activiteit.

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over VERSTE staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

1 actieve vestigingseenheid aangegeven bij de KBO.

Implantation
Dessel

1 vestiging · 1 gemeente

Maatschappelijke zetel1 vestiging
Maatschappelijke zetel
Kattenberg 1
2480 Dessel
Kaart
Vestiging2051.338.479
Kattenberg 1
2480 Dessel
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) en geaggregeerde gezondheidsscore (Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren).

Zone Altman
Grade
Berekend op
Financiële evolutie

Eigen vermogen & resultaat

Eigen vermogenResultaat
Kerncijfers per boekjaar
BoekjaarEigen vermogenResultaat
2025€ 1.164.743€ 262.258
2022€ 1.193.795€ 368.413
2021€ 825.382€ 293.468
2020––

Financiële ratio's

Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.

Solvabiliteit
11,6%
0,7%
Boekjaar 2025

Eigen vermogen / balanstotaal

Liquiditeit
0,67 x
0,16
Boekjaar 2025

Vlottende activa / schulden op ten hoogste één jaar

Nettorentabiliteit
22,7%
22,8%
Boekjaar 2025

Resultaat van het boekjaar / omzet

Bedrijfsmarge
32,6%
38,4%
Boekjaar 2025

Bedrijfsresultaat / omzet

Schulden op lange termijn
37,4%
12,6%
Boekjaar 2025

Schulden op meer dan één jaar / balanstotaal

Rendement op eigen vermogen
22,5%
8,3%
Boekjaar 2025

Resultaat van het boekjaar / eigen vermogen

Over de laatste neergelegde boekjaren

Balansstructuur

SolvabiliteitSchulden op lange termijn
Vergelijking per boekjaar
Ratio202520222021Trend
Solvabiliteit
11,6%
0,7%
12,3%
1,1%
11,2%
Liquiditeit
0,67 x
0,16
0,51 x
0,03
0,48 x
Nettorentabiliteit
22,7%
22,8%
45,4%
14,1%
31,4%
Bedrijfsmarge
32,6%
38,4%
71%
28,2%
42,8%
Schulden op lange termijn
37,4%
12,6%
50%
2,2%
52,2%
Rendement op eigen vermogen
22,5%
8,3%
30,9%
4,7%
35,6%

Ratio's berekend door AML Company op basis van de neergelegde posten uit de balans en de resultatenrekening. Het zijn als zodanig geen neergelegde cijfers: de oorspronkelijke bedragen staan in de kerncijfers hierboven.

Historiek van de neerleggingen (5)▾
BoekjaarNeerleggingType neerleggingModelBron
01/01/2025 → 31/12/202527/08/2026Initieelm02-fBNB
01/01/2022 → 31/12/202230/06/2023Initieelm02-fBNB
01/01/2021 → 31/12/202109/06/2022Initieelm02-fBNB
01/07/2019 → 31/12/202025/06/2021Initieelm82-fBNB
01/07/2018 → 30/06/201921/01/2020Initieelm02-fBNB

Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Wat de fiche van VERSTE niet zegt

Twee lezingen van het register die de ruwe gegevens niet geven: de antiwitwasplicht en het naleven van de neerleggingstermijn.

Is VERSTE onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
Ja, op basis van de in het register aangegeven activiteitscode (Financiële instelling of kredietinstelling, art. 5, §1, 4° e.v. van de wet van 18 september 2017). Kredietinstellingen, kredietgevers, leasing- en factoringmaatschappijen, beursvennootschappen en fondsbeheerders zijn onderworpen entiteiten. VERSTE moet dus haar cliënten en hun uiteindelijke begunstigden identificeren, haar verrichtingen opvolgen en haar vermoedens melden aan de CFI. Indicatief verdict, te toetsen aan de werkelijk uitgeoefende activiteit.
Heeft VERSTE haar jaarrekening tijdig neergelegd?
Nee. VERSTE legde haar laatste jaarrekening bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) neer op 27 augustus 2026, dus 27 dagen na 31 juli 2026. Artikel 3:10 van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen vereist de neerlegging uiterlijk zeven maanden na de afsluiting van het boekjaar. Een laattijdige neerlegging is een signaal dat u documenteert vóór u een zakelijke relatie aangaat.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
14 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2026
    1. 9 september 2026Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte26113719
    2. 27 augustus 2026Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2025 · Model m02-fNeergelegde jaarrekening2026-00436208
    3. 20 januari 2026Kapitaal · Aandelen · HerstructureringBekijk de akte26009645
  2. 2025
    1. 14 november 2025HerstructureringBekijk de akte25145408
  3. 2023
    1. 30 juni 2023Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2022 · Model m02-fNeergelegde jaarrekening2023-00182878
  4. 2022
    1. 9 juni 2022Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2021 · Model m02-fNeergelegde jaarrekening2022-20053898
  5. 2021
    1. 25 juni 2021Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2020 · Model m82-fNeergelegde jaarrekening2021-24700159
  6. 2020
    1. 25 juni 2020Statuten · Algemene vergadering · Benoemingen · Ontslagnemingen · BoekjaarBekijk de akte20328391
    2. 21 januari 2020Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 30 juni 2019 · Model m02-fNeergelegde jaarrekening2020-01800489
  7. 2016
    1. 28 december 2016Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte16177544
  8. 2010
    1. 9 juli 2010Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte10101786
  9. 2009
    1. 6 januari 2009Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte09003031

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.