Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Schoten
Belgische ondernemingNormale toestandNaamloze vennootschap

ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS

Ondernemingsnummer
0432.979.195
Btw-nummer
BE0432979195
Maatschappelijke zetel
Heikantstraat 142, 2900 Schoten
Bekijk de 5 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
30 december 1987
Laatste boekjaar
2025
Model m01-f
Grootte
Micro
2 VTE
Eigen vermogen
€ 674,6K
Boekjaar 2025
Nettoresultaat
€ 126,6K
Boekjaar 2025

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS is een Belgische onderneming (Naamloze vennootschap) met maatschappelijke zetel te 2900 Schoten. Haar hoofdactiviteit valt onder « Activiteiten van risicoanalisten en schadetaxateurs » (NACE 66210).

Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
30 december 1987
Hoofdactiviteit (NACE)
66210Activiteiten van risicoanalisten en schadetaxateurs

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Benamingen

Officiële namen in meerdere talen: wettelijke naam, commerciële naam, afkorting.

Afkorting
  • AMACS

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

1 actieve vestigingseenheid aangegeven bij de KBO.

Implantation
Schoten

1 vestiging · 1 gemeente

Maatschappelijke zetel1 vestiging
Maatschappelijke zetel
Heikantstraat 142
2900 Schoten
Kaart
Vestiging2033.200.271
Heikantstraat 142
2900 Schoten
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Meerjarige synthese uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België).

Financiële evolutie

Eigen vermogen & resultaat

Eigen vermogenResultaat
Kerncijfers per boekjaar
BoekjaarEigen vermogenResultaat
2025€ 674.606€ 126.579
2022€ 591.922€ 35.905
2021€ 556.017€ 61.275
2020

Financiële ratio's

Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.

Solvabiliteit
63,8%
3,3%
Boekjaar 2025

Eigen vermogen / balanstotaal

Liquiditeit
2,73 x
0,34
Boekjaar 2025

Vlottende activa / schulden op ten hoogste één jaar

Nettorentabiliteit
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Resultaat van het boekjaar / omzet

Bedrijfsmarge
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Bedrijfsresultaat / omzet

Schulden op lange termijn
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Schulden op meer dan één jaar / balanstotaal

Rendement op eigen vermogen
18,8%
12,7%
Boekjaar 2025

Resultaat van het boekjaar / eigen vermogen

Over de laatste neergelegde boekjaren

Balansstructuur

SolvabiliteitSchulden op lange termijn
Vergelijking per boekjaar
Ratio202520222021Trend
Solvabiliteit
63,8%
3,3%
60,5%
12,5%
48%
Liquiditeit
2,73 x
0,34
2,39 x
0,59
1,8 x
Nettorentabiliteit---
-
Bedrijfsmarge---
-
Schulden op lange termijn-
0,8%
1,8%
2,6%
Rendement op eigen vermogen
18,8%
12,7%
6,1%
5%
11%

Ratio's berekend door AML Company op basis van de neergelegde posten uit de balans en de resultatenrekening. Het zijn als zodanig geen neergelegde cijfers: de oorspronkelijke bedragen staan in de kerncijfers hierboven.

Historiek van de neerleggingen (6)
BoekjaarNeerleggingType neerleggingModelBron
01/01/202531/12/202523/07/2026Initieelm01-fBNB
01/01/202231/12/202230/06/2023Initieelm01-fBNB
01/01/202131/12/202121/06/2022Initieelm01-fBNB
01/01/202031/12/202025/06/2021Initieelm01-fBNB
01/01/201931/12/201904/08/2020Initieelm01-fBNB
01/01/201831/12/201818/07/2019Initieelm01-fBNB

Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS?
Het officiële ondernemingsnummer van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0432979195. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS?
Het intracommunautaire btw-nummer van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS is BE0432979195. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS zich?
De maatschappelijke zetel van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS is gelegen Heikantstraat 142, 2900 Schoten, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS?
ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS is opgericht onder de rechtsvorm « Naamloze vennootschap ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS opgericht?
ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS werd op 30 december 1987 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS nog actief?
Ja, ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS?
De aangegeven hoofdactiviteit van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS is: Activiteiten van risicoanalisten en schadetaxateurs (NACE-code 66210). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Hoeveel vestigingen heeft ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS?
ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS geeft 1 geregistreerde vestigingseenheid aan bij de KBO, naast haar maatschappelijke zetel.
Heeft ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS haar jaarrekening neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België), voor het boekjaar afgesloten op 31 december 2025. De neerleggingen zijn publiek raadpleegbaar bij de NBB.
Welke officiële publicaties betreffen ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS?
9 officiële publicaties van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In principe niet. De aangegeven activiteit van ASSOCIATED MARINE AND CARGO SURVEYORS staat niet bij de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie vormt geen juridisch advies.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
15 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2026
    1. 23 juli 2026Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2025 · Model m01-fNeergelegde jaarrekening2026-00322302
  2. 2023
    1. 30 juni 2023Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2022 · Model m01-fNeergelegde jaarrekening2023-00183006
    2. 14 april 2023Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte23334315
  3. 2022
    1. 28 juni 2022Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte22076343
    2. 21 juni 2022Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2021 · Model m01-fNeergelegde jaarrekening2022-20077794
  4. 2021
    1. 25 juni 2021Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2020 · Model m01-fNeergelegde jaarrekening2021-25200560
  5. 2020
    1. 4 augustus 2020Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2019 · Model m01-fNeergelegde jaarrekening2020-39100280
  6. 2019
    1. 18 juli 2019Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2018 · Model m01-fNeergelegde jaarrekening2019-34700447
  7. 2017
    1. 21 augustus 2017Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte17120694
  8. 2016
    1. 30 mei 2016Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte16073965
  9. 2013
    1. 13 augustus 2013Maatschappelijke zetelBekijk de akte13126991
    2. 23 januari 2013Statuten · Kapitaal · Aandelen · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte13013516

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.