Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Philippeville
Belgische ondernemingNormale toestandVereniging zonder winstoogmerk

Les Instituts Notre-Dame de Philippeville

Ondernemingsnummer
0410.505.087
Btw-nummer
BE0410505087
Maatschappelijke zetel
Rue Eglise-St-Philippe 10A, 5600 Philippeville
Opgericht op
14 december 1955
Alleen voor leden
Gezondheidsscore
Laatste boekjaar
2025
Model m05-f
Grootte
KMO
17,6 VTE
Eigen vermogen
€ 5,4 mln.
Boekjaar 2025
Nettoresultaat
€ 88,3K
Boekjaar 2025

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

Les Instituts Notre-Dame de Philippeville is een Belgische onderneming (Vereniging zonder winstoogmerk) met maatschappelijke zetel te 5600 Philippeville. Haar hoofdactiviteit valt onder « Vrij gesubsidieerd gewoon algemeen secundair onderwijs » (NACE 85314).

Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
14 december 1955
Hoofdactiviteit (NACE)
85314Vrij gesubsidieerd gewoon algemeen secundair onderwijs

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Benamingen

Officiële namen in meerdere talen: wettelijke naam, commerciële naam, afkorting.

Afkorting
  • Ins Philippeville

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over Les Instituts Notre-Dame de Philippeville staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

4 actieve vestigingseenheden aangegeven bij de KBO.

3
Implantation
Philippeville

4 vestigingen · 2 gemeenten

Maatschappelijke zetel4 vestigingen
Maatschappelijke zetel
Rue Eglise-St-Philippe 10A
Kaart
Vestiging2167.314.055
Rue des Récollets 1
Kaart
Vestiging 22167.183.502
Rue Eglise-St-Philippe 10A
Kaart
Vestiging 32207.599.838
Rue des Religieuses 41
Kaart
Vestiging 42207.599.937
Rue Entreville(Y-G) 13
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) en geaggregeerde gezondheidsscore (Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren).

Zone Altman
Grade
Berekend op
Financiële evolutie

Eigen vermogen & resultaat

Eigen vermogenResultaat
Kerncijfers per boekjaar
BoekjaarEigen vermogenResultaat
2025€ 5.422.804€ 88.275
2022€ 4.138.802€ 119.979
2021€ 4.012.238€ 352.678
2020––

Financiële ratio's

Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.

Solvabiliteit
60,8%
5%
Boekjaar 2025

Eigen vermogen / balanstotaal

Liquiditeit
5,33 x
2,82
Boekjaar 2025

Vlottende activa / schulden op ten hoogste één jaar

Nettorentabiliteit
10,2%
19,1%
Boekjaar 2025

Resultaat van het boekjaar / omzet

Bedrijfsmarge
19,7%
21,9%
Boekjaar 2025

Bedrijfsresultaat / omzet

Schulden op lange termijn
30,9%
6,6%
Boekjaar 2025

Schulden op meer dan één jaar / balanstotaal

Rendement op eigen vermogen
1,6%
1,3%
Boekjaar 2025

Resultaat van het boekjaar / eigen vermogen

Over de laatste neergelegde boekjaren

Balansstructuur

SolvabiliteitSchulden op lange termijn
Vergelijking per boekjaar
Ratio202520222021Trend
Solvabiliteit
60,8%
5%
55,8%
1,3%
54,4%
Liquiditeit
5,33 x
2,82
8,16 x
0,36
8,52 x
Nettorentabiliteit
10,2%
19,1%
29,3%
98%
127,3%
Bedrijfsmarge
19,7%
21,9%
41,6%
94,4%
136%
Schulden op lange termijn
30,9%
6,6%
37,4%
2,8%
40,2%
Rendement op eigen vermogen
1,6%
1,3%
2,9%
5,9%
8,8%

Ratio's berekend door AML Company op basis van de neergelegde posten uit de balans en de resultatenrekening. Het zijn als zodanig geen neergelegde cijfers: de oorspronkelijke bedragen staan in de kerncijfers hierboven.

Historiek van de neerleggingen (6)▾
BoekjaarNeerleggingType neerleggingModelBron
01/01/2025 → 31/12/202529/06/2026Initieelm05-fBNB
01/01/2022 → 31/12/202212/06/2023Initieelm05-fBNB
01/01/2021 → 31/12/202130/09/2022Initieelm05-fBNB
01/01/2020 → 31/12/202028/06/2021Initieelm05-fBNB
01/01/2019 → 31/12/201908/07/2020Initieelm05-fBNB
01/01/2018 → 31/12/201803/12/2019Initieelm05-fBNB

Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Wat de fiche van Les Instituts Notre-Dame de Philippeville niet zegt

Twee lezingen van het register die de ruwe gegevens niet geven: de antiwitwasplicht en het naleven van de neerleggingstermijn.

Is Les Instituts Notre-Dame de Philippeville onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In beginsel niet. De in het register aangegeven activiteit voor Les Instituts Notre-Dame de Philippeville behoort niet tot de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie is geen juridisch advies.
Heeft Les Instituts Notre-Dame de Philippeville haar jaarrekening tijdig neergelegd?
Ja. Les Instituts Notre-Dame de Philippeville legde haar laatste jaarrekening bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) neer op 29 juni 2026, dus vóór 31 juli 2026. Artikel 3:10 van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen vereist de neerlegging binnen dertig dagen na de goedkeuring en uiterlijk zeven maanden na de afsluiting van het boekjaar.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
14 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2026
    1. 29 juni 2026Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2025 · Model m05-fNeergelegde jaarrekening2026-00212046
  2. 2024
    1. 1 maart 2024Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte24038081
  3. 2023
    1. 12 juni 2023Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2022 · Model m05-fNeergelegde jaarrekening2023-00118505
  4. 2022
    1. 30 september 2022Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2021 · Model m05-fNeergelegde jaarrekening2022-20441837
  5. 2021
    1. 28 juni 2021Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2020 · Model m05-fNeergelegde jaarrekening2021-24800546
    2. 9 april 2021Benaming · Maatschappelijk doel · Statuten · Benoemingen · Ontslagnemingen · HerstructureringBekijk de akte21043400
  6. 2020
    1. 8 juli 2020Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2019 · Model m05-fNeergelegde jaarrekening2020-27700093
  7. 2019
    1. 3 december 2019Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2018 · Model m05-fNeergelegde jaarrekening2019-74900427
  8. 2017
    1. 23 november 2017Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte17164154
  9. 2015
    1. 12 oktober 2015Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte15143777
    2. 13 februari 2015Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte15024773
  10. 2014
    1. 25 februari 2014Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte14050703

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.