Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Liège
Belgische ondernemingNormale toestandVereniging zonder winstoogmerk

Centre Herbager de Promotion Technique et Economique

Ondernemingsnummer
0406.614.892
Btw-nummer
BE0406614892
Maatschappelijke zetel
Sart aux Fraises 42, 4031 Liège
Bekijk de 2 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
13 juni 1969
Alleen voor leden
Gezondheidsscore

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

Centre Herbager de Promotion Technique et Economique is een Belgische onderneming (Vereniging zonder winstoogmerk) met maatschappelijke zetel te 4031 Liège. Haar hoofdactiviteit valt onder « Overige technische testen en toetsen » (NACE 71209).

Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
13 juni 1969
Hoofdactiviteit (NACE)
71209Overige technische testen en toetsen

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Benamingen

Officiële namen in meerdere talen: wettelijke naam, commerciële naam, afkorting.

Afkorting
  • C.H.P.T.E

Nevenactiviteiten

2 bijkomende NACE-codes aangegeven.

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over Centre Herbager de Promotion Technique et Economique staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Financiën & financiële gezondheid

Geaggregeerde gezondheidsscore berekend op basis van het Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren (leeftijd, regelmaat van de neerleggingen, publieke alerts).

Zone Altman
Grade
Berekend op

Financiële gegevens niet beschikbaar

De jaarrekening van deze onderneming bevat geen gestructureerde JSON (neerleggingen van vóór 2022) of is nog niet gepubliceerd.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Veelgestelde vragen over Centre Herbager de Promotion Technique et Economique

Snelle antwoorden over de identiteit, de contactgegevens en de officiële KBO-gegevens van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique.

Wat is het ondernemingsnummer (KBO) van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique?
Het officiële ondernemingsnummer van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) is 0406614892. Dit unieke nummer identificeert de onderneming bij alle Belgische administraties.
Wat is het btw-nummer van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique?
Het intracommunautaire btw-nummer van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique is BE0406614892. Het stemt overeen met het KBO-nummer voorafgegaan door « BE » en maakt handel binnen de Europese Unie mogelijk.
Waar bevindt de maatschappelijke zetel van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique zich?
De maatschappelijke zetel van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique is gelegen Sart aux Fraises 42, 4031 Liège, België. Dit adres is het officiële adres aangegeven bij de KBO.
Wat is de rechtsvorm van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique?
Centre Herbager de Promotion Technique et Economique is opgericht onder de rechtsvorm « Vereniging zonder winstoogmerk ». Die vorm bepaalt haar wettelijk en fiscaal regime en de publicatieverplichtingen bij het Belgisch Staatsblad.
Wanneer werd Centre Herbager de Promotion Technique et Economique opgericht?
Centre Herbager de Promotion Technique et Economique werd op 13 juni 1969 ingeschreven bij de Kruispuntbank van Ondernemingen. Die datum stemt overeen met de officiële start van de activiteit aangegeven bij de KBO.
Is Centre Herbager de Promotion Technique et Economique nog actief?
Ja, Centre Herbager de Promotion Technique et Economique staat momenteel als actieve onderneming bij de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
Wat is de hoofdactiviteit van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique?
De aangegeven hoofdactiviteit van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique is: Overige technische testen en toetsen (NACE-code 71209). Deze NACE-code classeert de onderneming officieel in de Europese nomenclatuur van de economische activiteiten.
Welke officiële publicaties betreffen Centre Herbager de Promotion Technique et Economique?
7 officiële publicaties van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique zijn beschikbaar in het Belgisch Staatsblad: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen. Al deze akten staan op deze pagina met een link naar de officiële PDF.
Is Centre Herbager de Promotion Technique et Economique onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In principe niet. De aangegeven activiteit van Centre Herbager de Promotion Technique et Economique staat niet bij de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie vormt geen juridisch advies.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
7 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2025
    1. 24 oktober 2025Maatschappelijke zetel · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25135412
  2. 2023
    1. 22 november 2023Statuten · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte23148583
  3. 2017
    1. 25 januari 2017Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte17014182
  4. 2013
    1. 7 januari 2013Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte13004204
  5. 2010
    1. 19 augustus 2010Statuten · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte10124058
  6. 2008
    1. 3 december 2008Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte08187757
  7. 2005
    1. 12 januari 2005Statuten · Kapitaal · Aandelen · Algemene vergadering · Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte05006782

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor geanonimiseerde bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.