Naar de hoofdinhoud
Ondernemingsfiche · Ternat
Belgische ondernemingNormale toestandNaamloze vennootschap

LEVIAT

Ondernemingsnummer
0402.642.545
Btw-nummer
BE0402642545
Maatschappelijke zetel
Industrielaan 2, 1740 Ternat
Bekijk de 2 ondernemingen op dit adres
Opgericht op
1 juli 1961
Alleen voor leden
Gezondheidsscore
Laatste boekjaar
2025
Model m02-f
Grootte
Middelgroot
150 VTE
Eigen vermogen
€ 54,2 mln.
Boekjaar 2025
Nettoresultaat
€ 9,6 mln.
Boekjaar 2025

Profiel

Officiële informatie uit de KBO (FOD Economie).

LEVIAT is een Belgische onderneming (Naamloze vennootschap) met maatschappelijke zetel te 1740 Ternat. Haar hoofdactiviteit valt onder « Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan » (NACE 25110).

Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Rechtstoestand
Normale toestand
Oprichtingsdatum
1 juli 1961
Hoofdactiviteit (NACE)
25110Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan

Activiteit in principe niet onderworpen aan de antiwitwaswetgeving. Meer weten

Uw AML-analyse, al begonnen

De eerste antwoorden over LEVIAT staan er al. Meld u aan om verder te gaan.

  • Wat is de geografische blootstelling van de cliënt en zijn verrichtingen?

    Uitsluitend België· Maatschappelijke zetel in het register

  • Wat is de solvabiliteits- en levensloopstatus van de vennootschap?

    Actief, geen enkele procedure· Rechtstoestand in het register

Het vervolg van de analyse

Sanctiescreening, politiek prominente personen, uiteindelijke begunstigden, herkomst van de geldmiddelen: AML Company voert deze controles uit, documenteert ze en bewaart het getijdstempelde bewijs in uw dossier, klaar voor de inspectie.

Aangemeld verdergaan

Aanmelden

Dit overzicht vormt geen waakzaamheidsmaatregel: het kwalificeert vragen vooraf op basis van openbare gegevens. De identificatie van de cliënt en van zijn uiteindelijke begunstigden vergt verzamelde en geverifieerde documenten.

Vestigingen

3 actieve vestigingseenheden aangegeven bij de KBO.

3
Implantation
Ternat

3 vestigingen · 1 gemeente

Maatschappelijke zetel3 vestigingen
Maatschappelijke zetel
Industrielaan 2
1740 Ternat
Kaart
Vestiging2102.669.592
Industrielaan 2
1740 Ternat
Kaart
Vestiging 22352.538.822
Industrielaan 21
1740 Ternat
Kaart
Vestiging 32352.538.921
Handelsstraat 2
1740 Ternat
Kaart

Financiën & financiële gezondheid

Jaarrekeningen neergelegd bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) en geaggregeerde gezondheidsscore (Altman Z″-model, aangevuld met kwalitatieve factoren).

Zone Altman
Grade
Berekend op
Financiële evolutie

Eigen vermogen & resultaat

Eigen vermogenResultaat
Kerncijfers per boekjaar
BoekjaarEigen vermogenResultaat
2025€ 54.195.014€ 9.553.800
2022€ 54.062.756€ 1.453.933
2021––
2020––

Financiële ratio's

Solvabiliteit, liquiditeit en rentabiliteit, boekjaar per boekjaar berekend op basis van de neergelegde jaarrekeningen.

Solvabiliteit
77,8%
50,6%
Boekjaar 2025

Eigen vermogen / balanstotaal

Liquiditeit
3,19 x
2,57
Boekjaar 2025

Vlottende activa / schulden op ten hoogste één jaar

Nettorentabiliteit
29,2%
26%
Boekjaar 2025

Resultaat van het boekjaar / omzet

Bedrijfsmarge
48,6%
41,6%
Boekjaar 2025

Bedrijfsresultaat / omzet

Schulden op lange termijn
-

De neerlegging van dit boekjaar bevat de post die de berekening nodig heeft niet.

Schulden op meer dan één jaar / balanstotaal

Rendement op eigen vermogen
17,6%
14,9%
Boekjaar 2025

Resultaat van het boekjaar / eigen vermogen

Over de laatste neergelegde boekjaren

Balansstructuur

Solvabiliteit
Vergelijking per boekjaar
Ratio202520222021Trend
Solvabiliteit
77,8%
50,6%
27,2%
-
Liquiditeit
3,19 x
2,57
0,62 x
-
Nettorentabiliteit
29,2%
26%
3,1%
-
Bedrijfsmarge
48,6%
41,6%
7%
-
Schulden op lange termijn-
55,4%
-
-
Rendement op eigen vermogen
17,6%
14,9%
2,7%
-

Ratio's berekend door AML Company op basis van de neergelegde posten uit de balans en de resultatenrekening. Het zijn als zodanig geen neergelegde cijfers: de oorspronkelijke bedragen staan in de kerncijfers hierboven.

Historiek van de neerleggingen (6)▾
BoekjaarNeerleggingType neerleggingModelBron
01/01/2025 → 31/12/202516/04/2026Initieelm02-fBNB
01/01/2022 → 31/12/202227/07/2023Initieelm02-fBNB
02/01/2021 → 31/12/202130/11/2022Initieelm02-f-pBNB
02/01/2020 → 01/01/202125/06/2021Initieelm02-f-pBNB
02/01/2019 → 01/01/202030/10/2020Initieelm02-fBNB
02/01/2018 → 01/01/201917/06/2019Initieelm02-fBNB

Bron: neerleggingen CBSO (NBB), Rubrieken MAR 9904 (resultaat), 10/15 (eigen vermogen), 9900 (brutomarge), 9087 (personeelsbestand in VTE). Gegevens beschikbaar voor neerleggingen vanaf 2022.

Gezondheidsscore en gedetailleerde factoren

De graad, de score op 100, de Altman Z″-zone en de lijst van publieke alerts zijn voorbehouden aan leden.

Ontgrendelen

Publicaties in het Belgisch Staatsblad

Officiële akten en berichten: oprichting, statutenwijzigingen, benoemingen, ontbindingen.

Bron: Belgisch Staatsblad (FOD Justitie). De links openen de officiële PDF's.

Wat de fiche van LEVIAT niet zegt

Twee lezingen van het register die de ruwe gegevens niet geven: de antiwitwasplicht en het naleven van de neerleggingstermijn.

Is LEVIAT onderworpen aan de antiwitwasverplichtingen in België?
In beginsel niet. De in het register aangegeven activiteit voor LEVIAT behoort niet tot de beroepen die uitdrukkelijk onderworpen zijn aan de wet van 18 september 2017. Deze algemene informatie is geen juridisch advies.
Heeft LEVIAT haar jaarrekening tijdig neergelegd?
Ja. LEVIAT legde haar laatste jaarrekening bij de Balanscentrale (CBSO, Nationale Bank van België) neer op 16 april 2026, dus vóór 31 juli 2026. Artikel 3:10 van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen vereist de neerlegging binnen dertig dagen na de goedkeuring en uiterlijk zeven maanden na de afsluiting van het boekjaar.

Tijdlijn van de onderneming

Alle gedateerde gebeurtenissen uit het leven van de onderneming, van de neerlegging van de jaarrekening tot de akten in het Belgisch Staatsblad, in één draad.

Tijdlijn
46 gebeurtenissen
Tijdlijn filteren op soort gebeurtenis

10 door AI geanalyseerde dimensies worden niet getoond.

  1. 2026
    1. 22 oktober 2026Bekijk de akte26128848
    2. 17 augustus 2026HerstructureringBekijk de akte26105003
    3. 16 april 2026Neerlegging van de jaarrekening·Boekjaar afgesloten op 31 december 2025 · Model m02-fNeergelegde jaarrekening2026-00081784
    4. 5 maart 2026Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte26032609
    5. 2 februari 2026Statuten · Kapitaal · AandelenBekijk de akte26307746
  2. 2025
    1. 4 december 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25153179
    2. 13 oktober 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25129201
    3. 2 juni 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25069290
    4. 3 april 2025Benaming · StatutenBekijk de akte25323166
    5. 2 januari 2025Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte25000555
  3. 2024
    1. 9 oktober 2024Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte24145030
    2. 29 augustus 2024Benoemingen · OntslagnemingenBekijk de akte24126892

Registeroverzicht sinds 7 september 2026

De KBO publiceert haar wijzigingen als een maandelijkse delta en herhaalt het verleden nooit: ons overzicht begint op die datum, niet bij de oprichting van de vennootschap. Sinds die datum is geen enkele wijziging geregistreerd. Een ontbrekende regel zegt niets over de vennootschap, alleen over de diepte van het overzicht.

Insights AI · Pro AI-plan

AI-extractie van de strategische AML-gegevens

De officiële publicaties in het Belgisch Staatsblad worden door onze AI-engine geanalyseerd om automatisch de informatie te halen die cruciaal is voor uw cliëntonderzoek en uw WWFT-verplichtingen.

  • Juridisch leven
  • Herstructurering
  • Kapitaal
  • Rechtsvorm
  • Oprichting
  • Bestuurders
  • Uiteindelijke begunstigden
  • Zetel
  • Benaming
  • Notariële akten
AML Company

Schakel een versnelling hoger
Volledige analyse ontgrendeld.

Maak een account aan om de gedetailleerde analyse te ontgrendelen: gezondheidsscore, volledige historiek, alerts en PDF-exports.

    Wij respecteren uw privacy

    Wij gebruiken cookies die noodzakelijk zijn voor de werking van de site en, met uw toestemming, cookies voor bezoekersmeting (gehost in de EU) om onze diensten te verbeteren. Meer weten.